Enter your keyword

Ölçüm ve Ayar Teknolojisi

Ölçüm ve Ayar Teknolojisi

Ölçüm ve ayar teknolojisi verimliliği artırmak sürekli olarak yüksek kaliteli bileşenler sunmak sunmaktadır.

DIT M fotometre

Grundfos taşınabilir DIT fotometreler, karmaşık yapıdaki sabit bir fotometrenin sunduğu tüm avantajlara sahiptir. Kolay kullanımı sayesinde su şartlandırma işlemlerinde 14 parametreye kadar hızlı ve güvenilir fotometrik ölçüm yapar. Stabil olma özelliğini uzun süre koruyan reaktifler kullanılır.

BT-M fotometre

DIT-M fotometre, portatif bir fotometrenin taşınabilirliğini modern bir laboratuvar fotometresinin özellikleriyle birleştiren son teknoloji ürünü bir ölçüm ünitesidir. Kolay kullanımı sayesinde su şartlandırma işlemlerinde 14 parametreye kadar hızlı ve güvenilir fotometrik ölçüm yapar. Stabil olma özelliğini uzun süre koruyan reaktifler kullanılır.

1353065636283

Genel Özellikler

BT-M fotometre

İçme suyu,Yüzme havuzu ,banyo suyu endüstriyel suyun şartlandırılması.

DIT L fotometre

İçme suyu,yüzme havuzu ve banyo suyunun şartlandırılması.

1353065636384

BT-M fotometre

Komutların birçok dilde ve düz metin halinde verilmesi, ürünün çalıştırılmasını kolaylaştırır. Kullanıcı aşağıdaki dillerden birini seçebilir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce ve Lehçe.DIT-M fotometre; ışık kaynağı olarak kullandığı, tüm parçaları sabit, uzun süre stabil kalan LED’lerle ve altı adet parazit filtreyle çalışır.1000 veri kümesi kaydetme kapasitesi vardır.

DIT-IR kızılötesi arayüz modülü

DIT-IR, DIT-M veya DIT-L fotometredeki verileri kızılötesi sinyaliyle bir arayüze aktarır.DIT-IR, (USB ile) bilgisayara veya seri yazıcıya bağlanabilir.

DIT M fotometre

Yerel farklılıklardan bağımsız dil seçeneği sunan kullanıcı arayüzü,mevcuttur.Analiz; ışık kaynağı olarak kullanılan, tüm parçaları sabit, uzun süre stabil kalan LED’lerle ve iki adet parazit filtreyle gerçekleştirilir.Hafızadan seçim sayesinde sık kullanılan yöntemlere hızlı erişim mümkündür.Maksimum olarak 16 verici  kümesi kaydedilebilir.Opsiyonel DIT-IR modülü kullanılarak bir kızılötesi arayüz ile verilerin bilgisayara ya da yazıcıya aktarılması mümkündür.