Enter your keyword

Havuz Robotu

Havuz Robotu

Havuz Robotu ile havuzdaki partikül yabancı ve zararlı maddelerin temizlenmesi amaçlanmaktadır. Havuz robotu havuzun en iyi şekilde bu tortulardan arındırılması için kullanılan en iyi ekipmanlardan biridir.Havuz robotu olmadan manuel olarak temizlenen bir havuz için insan gücü ile saatleri bile alabilir.Yaz ve kış aylarında oldukça zorlu bir çalışma sürdürmek gerekmektedir.

Neden havuz robotu ?

Otomatik havuz temizleme robotları tüm havuzu dolaşarak en küçük tortuları dahi keşfeder.Aynı zamanda zaman tasarrufu sağlayan bir havuz ekipmanıdır.Havuz robotu dip temizliğinde mükemmel sonuçlar elde eder. Zamandan iş gücünden ve enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlar.

Hexagone Havuz Robotu

Hexagone Havuz robotu  ölçüm ve ayar teknolojisi ile havuzunuzun bakterilerden arınmış hale dönüşebilmesi için üretilmiştir.Havuz temizleme robotları sayesinde su tasarrufu,enerji tasarrufu ve kimyasal tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Avrupa’nın 1 numarası seçilen HEXAGONE havuz robotu, her türlü kapsamlı temizlik sağlar.Hexagone havuz robotu her boyutta ve m3’de uyumlu çalışan bir çok çeşitli olarak üretilmiştir.

havuz robotu