Enter your keyword

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

WDTEKNOLOJİ HAVUZ TEKNOLOJİSİ
Üretici firma olarak ; 15  yıllık deneyim ve teknoloji yatırımları sayesinde yüzme havuzu ve içme suyu şartlandırmaları aynı zamanda WELLNESS & SPAsektöründeki yenilikçi yaklaşım ,Alman disiplini ve sağlamlığı bizleri dünyanın prestijli firmaları ile çözüm ortaklığında buluşturmuştur.
WDTeknoloji sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak havuz  suyu ve içme suyu  şartlandırmaları , Atraksiyon Macera Duşları ve Koku dozajlama, buhar odaları ve saunalar tuz odası ekipmanları ile yapımı, Katı madde ve sıvı dozaj, ölçü ve ayar teknolojisi aktif karbon uygulamaları alanlarında üretici firma olarak faaliyet göstermektedir.

Projelendirme

proje-görmek-600x200

Anahtar teslim çözümler için , ıslak ve kuru mekanlar,projelendirme,konsept, fizibilite iç ve dış mimari dekorasyon,uygun spa ortamlarının oluşturulması Alman disiplini ve bilgi birikimi ile aynı zamanda sağlam temellere dayalı bir çalışma ile tarafınıza sunulur.

Üretim ve Arge

production-485x200

WDTEKNOLOJİ kaliteli üretimde öncü marka olarak düşünceye yenilikçiliğe yatırım yapar .Üretimin her aşamasında müşteriler için en çok değer yaratacak özellikleri işler ve ürünü piyasaya sunar.

Kalite

kalite

Mükemmellik, önceden belirlenen özelliklere uygunluk ve müşteri beklentilerini aşma veya karşılama şeklindeki yönetsel bakış açısıyla Türkiye Ve Uluslar arası alanda bizleri tercih sebebi yapmıştır.

Satış Sonrası

sss-dragon-makina

Tüketicilerine sunduğumuz satış sonrası sorunsuz hizmet aracılığıyla müşteriye güvenilir bir ortam sağlanmaktadır.En önemli farklılığımız müşteri sadakatimizdir.Ürün desteği, teknik destek satış sonrası hizmetlerin sorunsuz ,hızlı ve çözüm odaklı olması prensiplerimiz arasındadır.

Stratejik Büyüme

Bizler Pazarımızda stratejik analizler yaptık ve daha da ileriye giderek bir marka inşa ettik.Elimizde güçlü silahlarımız vardı. Ancak savaşı kazanabilmek için bu silahların bakımını yapmamız, doğru hedefe ateş edip etmediğini kontrol etmemiz, kalibre etmemiz yeri geldiğinde modifiye ederek güçlendirmemiz hatta değiştirmemiz gerektiğini biliyorduk. Dolayısı ile sahip olduğumuz varlıkları kalite ve çözüm ortaklığı yoğun çalışma ile işimizde yükselmek için hedefinize ulaşacak şekilde kullandık.Ve Bugün gerek bilgi birikimi gerekse markalaşma konusunda uluslar arası alanda çözüm ortağı olarak görülmekteyiz.